Ноутбук MSI MS-16P7 15.6 FHD TN i7-9750H GeForce GTX 1660 Ti 6GB 16GB SSD 240GB+HDD 1ТB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID579943
24 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. при середньому навантаженні, ємність 35Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини/потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 35 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Core i7-9750H 6(12)x4.50 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.6 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Mobile (GDDR6 6144Mb) |
| Інші функції й особливості | Геймерський |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 3028177 |
| Клас | A |
| Код | ID579943 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 6144 |
| Об'єм жорсткого диска | 1000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 9-е Coffee Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 666 |
- Ціна: 24 000 ₴







