Ноутбук Acer Aspire 7 A715-72 15.6 FHD IPS i5-8300H GeForce GTX 1050 4GB 16GB SSD 240GB+HDD 500GB Б/У B

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID576749
14 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 45 хв. при середньому навантаженні, ємність 36Wh Екран: Гарний стан - присутні подряпини/потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Невелика тріщинка на піддоні.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 36 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-8300H 4(8)x4.00 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 740 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 45 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.3 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX 1050 Mobile (GDDR5 4096Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 3007451 |
| Клас | B |
| Код | ID576749 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Об'єм жорсткого диска | 500 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8-е Coffee Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 |
- Ціна: 14 000 ₴







