Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-57 15.6 QHD IPS i5-11400H GeForce RTX 3050 4GB 16GB SSD 240GB+HDD 1ТB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID574507
28 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 47Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Зу в комплекті.

Ігровий ноутбук середнього рівня, який дозволить вам грати практично в будь-які ігри, при цьому сучасні вимогливі ігри можна запускати на середніх налаштуваннях, без просідання FPS. Тягне WOT на середніх налаштуваннях понад 40FPS, і на максимальних до 30FPS. Така машина може використовуватися геймерами для стримінгу ігор на Youtube та Twitch. Крім ігор ноутбук можна використовувати для роботи та іншого роду розваг - фільми, музика, перегляд фотографій. Такий ноутбук дозволить комфортно працювати у браузері з 20+ відкритими вікнами, дивитися відео на Youtube у високій якості. Машина чудово впорається з вимогливим ПЗ, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д.
Ноутбук підійде всім геймерам, які шукають баланс між гарною продуктивністю та розумною ціною.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 47 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Core i5-11400H 6(12)x4.50 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. |
| Внутрішня тактова частота | 2.7 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics (Jasper Lake 16 EU) + NVIDIA GeForce RTX 3050 Mobile (GDDR6 4096Mb) |
| Інші функції й особливості | Геймерський |
| Інтерфейс HDD | M.2 NVME • Sata 2.5 |
| Картка | 2982160 |
| Клас | A |
| Код | ID574507 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Об'єм жорсткого диска | 1000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro License |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | G11 |
| Тип диска | M.2 NVME • Sata 2.5 |
- Ціна: 28 000 ₴








