Ноутбук HP ProBook 470 G8 17.3 FHD IPS i5-1135G7 16GB SSD 240GB+HDD 500GB Б/У A

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID552957
18 200 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. при середньому навантаженні, ємність 40Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений камерою Windows Hello

Windows Hello - це технологія на основі біометрії, яка дозволяє користувачам Windows 10 аутентифікувати безпечний доступ до своїх пристроїв, додатків, онлайн-сервісів та мереж за допомогою лише відбитка пальця або розпізнавання облич. Механізм входу в систему є альтернативою паролям і широко розглядається як більш зручний, безпечний і надійний спосіб доступу до особистих пристроїв, послуг і даних, ніж традиційні логіни з використанням паролів.
Ноутбук класу бізнес - призначений для роботи з віддаленим робочим столом, офісними додатками (великі текстові документи, таблиці, PDF-файли, аналітика), бухгалтерськими програмами, 1С, електронної пошти, друкування документів, комфортного інтернет серфінгу, роботи в браузері з 20 + відкритими вікнами, спілкування в соц-мережах, читання та обміну інформацією через USB, дзвінків по Skype, роботи в режимі багатозадачності, відтворення та редагування мультимедійних файлів - фото, музика, фільми. Також ноутбук дозволить дивитися фільми онлайн у FullHD якості , відео на Youtube у високій якості, наприклад 1080p. Його можна використовувати як портативний DVD-плеєр, записувати інформацію на CD/DVD диски, грати у вимогливі ігри на мінімальних та середніх налаштуваннях. Машина добре впорається з вимогливим програмним забезпеченням, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д. Основне призначення ноутбука даного класу - допомога в оптимізації бізнесу, при цьому його дизайн підкреслить соціальний статус власника. Потужний процесор, велика кількість ОЗП та продуктивний накопичувач допоможуть у вирішенні складних завдань, дозволять швидше справлятися з великою кількістю завдань одночасно та сприяють швидкій роботі системи. Такий ноутбук в основному застосовується для роботи, під час проведення презентацій та ділових зустрічей.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Ноутбук відмінно підходить для:
Офіс: великі документи Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з більш ніж 20 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD+ 1440p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео на початковому рівні, IT Develop
Це сучасний ноутбук з гарною продуктивністю. Сукупність параметрів машини дозволяє використовувати її для роботи в офісах IT-компаній. Ноутбук може бути використаний різними тестувальниками для роботи з емуляторами, інструментами автоматизації, Front end- та Back end-розробниками, верстальниками тощо.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 40 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-1135G7 4(8)x4.20 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 740 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics G7 80EU |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M.2 NVME • Sata 2.5 |
| Картка | 2882938 |
| Клас | A |
| Код | ID552957 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм жорсткого диска | 500 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 11-ое Tiger Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME • Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 3 200 |
- Ціна: 18 200 ₴






