Ноутбук HP Elitebook 860 G11 16.0 FHD IPS Ultra 5 125U 8GB SSD 240GB Б/У A

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID537867
25 300 ₴
Показати оптові ціниБатарея 6 год. при середньому навантаженні, ємність 56Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Унікальний клас техніки, який є одночасно тонким, легким та продуктивним.
Підійде для роботи та відпочинку в офісі, вдома, в дорозі.
Його особливо цінують ті, хто часто їздить у відрядження або просто звик носити свого робочого коня завжди з собою, а через його стиль і дизайну часто вибираються тими, хто хоче підкреслити свій статус та індивідуальність
Ноутбук класу бізнес - призначений для роботи з віддаленим робочим столом, офісними додатками (великі текстові документи, таблиці, PDF-файли, аналітика), бухгалтерськими програмами, 1С, електронної пошти, друкування документів, комфортного інтернет серфінгу, роботи в браузері з 20 + відкритими вікнами, спілкування в соц-мережах, читання та обміну інформацією через USB, дзвінків по Skype, роботи в режимі багатозадачності, відтворення та редагування мультимедійних файлів - фото, музика, фільми. Також ноутбук дозволить дивитися фільми онлайн у FullHD якості , відео на Youtube у високій якості, наприклад 1080p. Його можна використовувати як портативний DVD-плеєр, записувати інформацію на CD/DVD диски, грати у вимогливі ігри на мінімальних та середніх налаштуваннях. Машина добре впорається з вимогливим програмним забезпеченням, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д. Основне призначення ноутбука даного класу - допомога в оптимізації бізнесу, при цьому його дизайн підкреслить соціальний статус власника. Потужний процесор, велика кількість ОЗП та продуктивний накопичувач допоможуть у вирішенні складних завдань, дозволять швидше справлятися з великою кількістю завдань одночасно та сприяють швидкій роботі системи. Такий ноутбук в основному застосовується для роботи, під час проведення презентацій та ділових зустрічей.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук відмінно підходить для:
Офіс: великі документи Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з більш ніж 20 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD+ 1440p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео на початковому рівні, IT Develop
Це сучасний ноутбук з гарною продуктивністю. Сукупність параметрів машини дозволяє використовувати її для роботи в офісах IT-компаній. Ноутбук може бути використаний різними тестувальниками для роботи з емуляторами, інструментами автоматизації, Front end- та Back end-розробниками, верстальниками тощо.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Тип | Ноутбук |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Core Ultra 5 125 14(18)x4500.00 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 6 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 700 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel Arc 7-Core iGPU |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2810335 |
| Клас | A |
| Код | ID537867 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 14-е Meteor Lake |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип процесора | Ultra 5 |
| Частота пам'яті | 4 800 |
- Ціна: 25 300 ₴






