Ноутбук Acer Swift 14 AI SF14-11-X8MN 14.5 QHD OLED Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 16GB SSD 1TB NEW

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID488844
32 499 ₴
Показати оптові ціниБатарея Більше 8 год. при середньому навантаженні, ємність 75Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Стан нового ноутбука. Повний комплект.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Ноутбук оснащений дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц. З таким дисплеєм зображення оновлюється вдвічі частіше, ніж стандартний 60 Гц, що забезпечує більш плавне відображення об'єктів, що рухаються, це особливо помітно в іграх , відео та при прокручуванні веб-сторінок.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 10(10)x3400.00 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | Понад 8 год. |
| Внутрішня тактова частота | 0 ГГц |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno x1-85 GPU |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 |
| Картка | 2527466 |
| Клас | NEW |
| Код | ID488844 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Home License |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 15 |
| Тип диска | M.2 2280 |
| Тип процесора | Інше |
| Частота пам'яті | 4 800 |
- Ціна: 32 499 ₴







