Ноутбук Fujitsu Lifebook U7311 13.3 FHD IPS i5-1135G7 16GB SSD 256GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID473230
12 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 6 год. при середньому навантаженні, ємність 55Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ультрабук - це категорія ноутбуків, представлена компанією Intel у 2011 році, що мають певні характеристики, такі як:
-
тонкий і легкий корпус, що робить його портативним та зручним для перенесення;
-
висока продуктивність, що забезпечується процесорами Intel Core високого класу, що дозволяє ефективно обробляти мультимедійні дані, запускати складні програми та багатозадачні завдання.
-
тривалий час автономної роботи, що досягається за рахунок ефективного управління енергоспоживанням та батареї високої ємності
-
швидке завантаження операційної системи завдяки наявності твердотільних накопичувачів.


Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.


Цей ноутбук має досить високу продуктивність, яка впорається з будь-якими завданнями:
Офіс: великі документи Word , Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з понад 50 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне 4k 2160p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео, IT Develop
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-1135G7 4(8)x4.20 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 6 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics G7 96EU |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2414979 |
| Клас | A |
| Код | ID473230 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 11-ое Tiger Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 |
- Ціна: 12 900 ₴






