Ноутбук HP 250 G5 15.6 HD TN TN Celeron N3060 4GB SSD 120GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID477156
3 200 ₴
Показати оптові ціниБатарея 1 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 16Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 16 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Celeron N3060 2(2)x2.48 GHz |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 1 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 1.6 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel HD Graphics (Braswell) |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2459016 |
| Клас | A |
| Код | ID477156 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4096 GB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привод | Да |
| Покоління процесора Intel | 5-е Braswell |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 600 |
- Ціна: 3 200 ₴






