Ноутбук HP OMEN 15-dc1008ua 15.6 FHD IPS i5-9300H GeForce GTX 1650 4GB 16GB SSD 240GB+HDD 500GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID571507
19 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 45 хв. при середньому навантаженні, ємність 61Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення/потертості на передньому шарі, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Великі потертості на топкейсі. Зу в комплекті.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 61 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-9300H 4(8)x4.10 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 740 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 45 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX 1650 Mobile (GDDR5 4096Mb) |
| Інші функції й особливості | Геймерський |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2965149 |
| Клас | A |
| Код | ID571507 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Об'єм жорсткого диска | 500 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | G9 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
- Ціна: 19 000 ₴








