Ноутбук Fujitsu LifeBook E449 14 FHD TN i3-8130U 8GB SSD 240GB Б/У A

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID561100
7 500 ₴
Показати оптові ціниБатарея 6 год. при середньому навантаженні, ємність 50Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді незначних подряпин по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-8130U 2(4)x3.40 GHz |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 6 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.2 ГГц |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M.2 Sata |
| Картка | 2933265 |
| Клас | A |
| Код | ID561100 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro License |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8-е Kaby Lake R |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 Sata |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 400 |
- Ціна: 7 500 ₴






