Ноутбук Acer Aspire 5 A515-56 15.6 FHD IPS i7-1165G7 GeForce MX450 2GB 16GB SSD 240GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID529812
17 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 5 год. при середньому навантаженні, ємність 33Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 33 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-1165G7 4(8)x4.70 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | GeForce MX450 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 5 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.8 ГГц |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2756017 |
| Клас | A |
| Код | ID529812 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Операційна система | Без ОС |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 11-ое Tiger Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 3 200 |
- Ціна: 17 900 ₴






