Ноутбук Asus VivoBook S300C 13.3 HD IPS TOUCH i5-3337U 4GB SSD 120GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID484045
4 600 ₴
Показати оптові ціниБатарея 45 хв. при середньому навантаженні, ємність 43Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Невелика опуклість на топкейсі.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Пристрій оснащений сенсорним екраном, що забезпечує більш природне та інтуїтивне керування. Користувачі можуть взаємодіяти з пристроєм, торкаючись екрана, швидко перемикатися між програмами, виконувати жести масштабування та прокручування, а також здійснювати інші операції. Це значно спрощує та прискорює процес роботи.
Сенсорний екран дозволяє легко вводити текст за допомогою віртуальної клавіатури, що особливо корисно у випадках, коли немає доступу до фізичної клавіатури або коли потрібне введення мовою з іншою розкладкою. Крім того, такий екран може бути особливо корисним для творчих завдань, таких як редагування фотографій та відео.
Завдяки високій продуктивності, це багатозадачний пристрій для комфортної роботи.
Продуктивності вистачить на користування будь-якими складними та вимогливими програмами, де необхідна обчислювальна потужність процесора.
В офісі можна відкривати будь-які файли, швидко та без обмежень редагувати їх, монтувати та обробляти фото та відео.
Перегляд фільмів у високій роздільній здатності як на екрані так і при підключенні до телевізора.
Без проблем справляється з відтворенням відео в 2К і 60 кадрів в секунду.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 43 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i5-3337U 2(4)x2.70 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 45 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 1.8 ГГц |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Картка | 2483761 |
| Клас | A |
| Код | ID484045 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Гб |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 3-е Ivy Bridge |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 1 333 |
- Ціна: 4 600 ₴






