Робоча станція HP Z640 T Intel Xeon E5-2690v4 \ 32GB DDR4 ECC \ NVMe 512GB \ Nvidai GTX 980ti 6GB \ Win 11Pro

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID380517
24 799 ₴
Показати оптові ціниОптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Пристрої зберігання даних | |
|---|---|
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Xeon E5-2690 v4 14(28)x3.50 GHz |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | Hewlett-Packard HP Z640 Workstation |
| Блок живлення | 900 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.6 ГГц |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti (GDDR5 6144Mb) |
| Картка | 2943473 |
| Клас | A |
| Код | ID380517 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Гб |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32768 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 6-е Broadwell Server |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 |
| Чипсет | C612 |
- Ціна: 24 799 ₴





