Ноутбук HP ProBook 430 G6 13.3 FHD IPS i5-8265U 8GB SSD 256GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID552894
9 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 3 год. при середньому навантаженні, ємність 41Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Невелика вм'ятина на лівому нижньому кутку топкейса.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Цей ноутбук має досить високу продуктивність, яка впорається з будь-якими завданнями:
Офіс: великі документи Word , Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з понад 50 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне 4k 2160p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео, IT Develop
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-8265U 4(8)x3.90 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 3 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 1.6 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 620 |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2881736 |
| Клас | A |
| Код | ID552894 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8-е Whiskey Lake |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 |
- Ціна: 9 000 ₴






