Ноутбук Acer Aspire A115-32 15.6 FHD TN Celeron N4500 8GB SSD 120GB Б/У A++

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID538439
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Стан нового ноутбука. Повний комплект.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Celeron N4500 2(2)x2.80 GHz |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Тип | Ноутбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Внутрішня тактова частота | 1.1 ГГц |
| Картка | 2829329 |
| Клас | A++ |
| Код | ID538439 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 11-е Jasper Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип матриці | TN |
- Ціна: Ціну уточнюйте







