Ноутбук HP ProBook 450 G8 15.6 FHD IPS i5-1135G7 32GB SSD 240GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID562650
14 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4 год. при середньому навантаженні, ємність 35Wh Екран: Нормальний стан - присутні засветики /потертості/подряпини, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Наявність порту Thunderbolt – це універсальний, високошвидкісний та зручний інтерфейс, який дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої, такі як жорсткі диски, зовнішні відеокарти, звукові карти, мережеві адаптери та багато іншого.
Наприклад, ви можете підключити один або кілька дисплеїв з високою роздільною здатністю для розширення робочого простору або підключити зовнішню відеокарту для підвищення продуктивності в іграх або інших ресурсомістких задачах.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Ноутбук оснащений вбудованим 4G модемом. Переваги використання такого модему це:
-
Зручність та простота використання.
Цей ноутбук має досить високу продуктивність, яка впорається з будь-якими завданнями:
Офіс: великі документи Word , Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з понад 50 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне 4k 2160p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео, IT Develop
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 35 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-1135G7 4(8)x4.20 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Да |
| Ємність батареї | 4 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics G7 64EU |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2939117 |
| Клас | A |
| Код | ID562650 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 11-ое Tiger Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 |
- Ціна: 14 900 ₴






