Комп'ютер G4 HP ProDesk 490 g1 MT Intel Core i5-4590 \ 8GB DDR3 \ SSD 120GB \ Win 10 б\у

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID511335
3 699 ₴
Показати оптові ціниОптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | SATA 2,5 |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-4590 4(4)x3.70 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | Hewlett_Packard HP ProDesk 490 G1 MT |
| Блок живлення | 300 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 ГГц |
| Картка | 2636895 |
| Клас | A |
| Код | ID511335 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 GB |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привод | Да |
| Покоління процесора Intel | 4-е Haswell |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | Sata 2.5 |
| Частота пам'яті | 1 333 |
| Чипсет | H87 |
- Ціна: 3 699 ₴




