Комп'ютер g2-3 HP Compaq 6300 Pro Intel Core i5-2400 \ 8GB DDR3 \ SSD 120GB \ Win 10 б\у Гарантія 12 місяців!

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM065478
2 999 ₴
Показати оптові ціниКомп'ютер HP Compaq 6300 SFF на базі 4-ядерного процесора Intel Core i5 другого покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD Graphics 2000
.Підходить для офісних, домашніх і навчальних завдань, роботи з документами, інтернетом, бухгалтерськими програмами та мультимедіа
4-ядерний процесор Intel Core i5-2400 з базовою частотою 3.10GHz (Turbo Boost до 3.40GHz)
8GB оперативної пам'яті DDR3, можлива комплектація від 4 до 32GB, всього 4 слоти під пам'ять
Накопичувач SSD 120GB, установка SSD+HDD одночасно
Материнська плата: HP s1155 Intel Q75
Блок живлення: HP SFF 180W
Інтегрована відеокарта Intel HD Graphics 2000 підходить для офісної роботи, відео Full HD і невимогливих завдань
Встановлено операційну систему Windows 10
Протестований і повністю підготовлений до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можна зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії
У разі поломки - оперативний ремонт у нашій майстерні або заміна за 1 & & ndash; 6 робочих днів
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну
Можливість скористатися послугою Trade-In
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 2000 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-2400 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 180 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.1 ГГц |
| Клас | A |
| Код | NM065478 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Типорозмір | SFF |
| Чипсет | Q75 |
- Ціна: 2 999 ₴




