Ноутбук HP ProBook 445 G8 14 HD TN Ryzen 5 5600U 16GB SSD 240GB Б/У A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID537829
13 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 5 год. при середньому навантаженні, ємність 35Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Ноутбук оснащений вбудованим сканером відбитка пальця, який надає зручний та безпечний спосіб аутентифікації користувача.
Процес аутентифікації займає всього кілька секунд, що робить вхід до системи швидким та зручним.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 35 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Ryzen 5 5600U 6(12)x4.20 GHz |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 5 ч. |
| Внутрішня тактова частота | 2.3 ГГц |
| Графічний чипсет | AMD Radeon Vega 7 |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2809621 |
| Клас | A |
| Код | ID537829 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Pro License |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | Zen 3 (5000 Series) |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 3 200 |
- Ціна: 13 000 ₴






