Ноутбук MacBook Air 13 A1466 13.3 HD+ TN i5-4260U 8GB SSD 256GB Б/У А-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID555440
6 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 40Wh Екран: Нормальний стан - присутні засвічення / потертості, помітні на білому тлі, але не сильно відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Невеликі вм'ятинки на кутах. Відколи на торцях.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Завдяки своїй оптимальній продуктивності, він відмінно підійде:
Для роботи з великими документами Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: IP-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота у браузері понад 20 вікон, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD 1080p
Вимогливе програмне забезпечення: невеликі проекти Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D
Це досить продуктивна машина, яка легко впорається з усіма програмами, що використовуються у сучасних офісах. Цей ноутбук підійде для організації робочого місця в офісі, call-центрі менеджера, адміністратора і т.д. Його також можуть використовувати студенти для навчання, вчителі для різноманітності та покращення навчального процесу.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5000 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 40 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i5-4260U 2(4)x2.70 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. |
| Внутрішня тактова частота | 1.4 ГГц |
| Інші функції й особливості | Портативні |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 |
| Картка | 2894388 |
| Клас | А |
| Код | ID555440 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Операційна система | macOS Big Sur |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 4-е Haswell |
| Тип диска | M.2 2280 |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 1 333 |
- Ціна: 6 900 ₴






