УЦІНКА! Міні ПК g2-3 USFF Lenovo M72e Tiny i5-3470/H61/DDR3 8GB/SSD 120GB/VGA DP зовн. БЖ б/у

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID549839
2 700 ₴
Показати оптові ціниНа передній панелі пошкоджено один роз'єм USB 2.0. Закритий заглушкою, заклеєний стікером. Ціна вказана з урахуванням знижки за цей дефект I5-3470T/8/120/WIN 10/TEST OK
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-3470T |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Блок живлення | 65 W |
| Внутрішня тактова частота | 3600 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel HD 2500 |
| Картка | 2853190 |
| Клас | B |
| Код | ID549839 |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Типорозмір | USFF |
| Частота пам'яті | 1333 |
| Чипсет | Intel H61 |
- Ціна: 2 700 ₴


