Робоча станція Dell Precision 3640 MT Xeon W-1290 32GB DDR4/1000GB NVME/2000GB HDD Quadro P2200 5GB

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID550744
44 500 ₴
Показати оптові ціниОптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 460 W |
| Внутрішня тактова частота | 5.1 ГГц |
| Графічний чипсет | Nvidia Quadro P2200 |
| Картка | 2860236 |
| Код | ID550744 |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Xeon W-1290 |
| Об'єм відеопам'яті | 5120 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Тип процесора | Xeon |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
- Ціна: 44 500 ₴




