Ігровий ПК 1STPlayer Mi7-A-BK Ryzen 7 3700 PRO/GForce RTX 3070TI 8GB/DDR4 16gb/NVME 512GB/750W GOLD

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM065463
37 900 ₴
Показати оптові ціниОптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3000 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Ryzen 7 PRO 3700 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | MSI X370 Krait Gaming |
| Блок живлення | 750 W |
| Внутрішня тактова частота | 4.4 ГГц |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti (GDDR6X 8192Mb) |
| Код | NM065463 |
| Чипсет | X370 |
- Ціна: 37 900 ₴





