Ноутбук Dell Precision 7530 15.6 FHD TN i7-8750H Quadro P2000 4GB 16GB SSD 512GB Б/У А-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID469483
16 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 1 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 35Wh Екран: Гарний стан - присутні дрібні засвічення, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ноутбук можна заряджати через Type-C
Це універсальний стандарт, який використовується для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Тому вам не потрібно мати кілька зарядок. Type-C також підтримує швидке заряджання, дозволяючи зарядити ноутбук швидше, ніж за допомогою традиційного зарядного пристрою. Крім того, він може передавати більше енергії, ніж інші стандарти, що дозволяє заряджати потужніші пристрої.
Має високопродуктивний процесор, з досить значними характеристиками, може бути використаний для широкого спектру завдань, які вимагають потужних обчислювальних ресурсів та графічної обробки. Ось кілька областей, де ви можете використовувати такий пристрій:
Професійна графіка та дизайн, наукові та інженерні обчислення, ррозробка програмного забезпечення та програмування.
Запуск віртуальних машин та розгортання тестових оточень для роботи з різними операційними системами або середовищами.
Обробка даних та аналітика, відео- та аудіовиробництво
Інтенсивні завдання в офісі: Великі таблиці, складні презентації та багатозадачність можуть бути більш ефективними на високопродуктивних пристроях.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 35 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Core i7-8750H 6(12)x4.10 GHz |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 1 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.2 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA Quadro P2000 Mobile (GDDR5 4096Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2382360 |
| Клас | А |
| Код | ID469483 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Операційна система | Win10 x64 Pro |
| Оптичний привод | Да |
| Покоління процесора Intel | 8-е Coffee Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип матриці | TN |
| Частота пам'яті | 2 666 |
- Ціна: 16 900 ₴







