Міні ПК g6-7 USFF Lenovo ThinkCentre M910q Tiny i3-6100T/B250/RAM 8GB DDR4/SSD 240GB/2DP зовн. БЖ бу

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM056759
4 700 ₴
4 670 ₴
Показати оптові ціниОптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип диска | SSD |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Блок живлення | 65 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.1 ГГц |
| Код | NM056759 |
| Модель процесора | Intel Core i3-6100T |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Типорозмір | USFF |
| Чипсет | Intel B250 |
- Ціна: 4 670 ₴



