Ноутбук Acer Aspire 3 A315-57 15.6 FHD IPS i5-1035G1 GeForce MX330 2GB 8GB SSD 240GB Б/У А-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID543751
14 800 ₴
Показати оптові ціниБатарея 2 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 42Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Сліди від наклейки на топкейсі. У комплекті коробка і зу.
Тонкий ноутбук має компактний і витончений дизайн, що характеризується тонким і легким корпусом. Він має більш компактні розміри та тонку конструкцію в порівнянні зі звичайними ноутбуками, що робить його особливо портативним та зручним для перенесення.
Ноутбук класу бізнес - призначений для роботи з віддаленим робочим столом, офісними додатками (великі текстові документи, таблиці, PDF-файли, аналітика), бухгалтерськими програмами, 1С, електронної пошти, друкування документів, комфортного інтернет серфінгу, роботи в браузері з 20 + відкритими вікнами, спілкування в соц-мережах, читання та обміну інформацією через USB, дзвінків по Skype, роботи в режимі багатозадачності, відтворення та редагування мультимедійних файлів - фото, музика, фільми. Також ноутбук дозволить дивитися фільми онлайн у FullHD якості , відео на Youtube у високій якості, наприклад 1080p. Його можна використовувати як портативний DVD-плеєр, записувати інформацію на CD/DVD диски, грати у вимогливі ігри на мінімальних та середніх налаштуваннях. Машина добре впорається з вимогливим програмним забезпеченням, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д. Основне призначення ноутбука даного класу - допомога в оптимізації бізнесу, при цьому його дизайн підкреслить соціальний статус власника. Потужний процесор, велика кількість ОЗП та продуктивний накопичувач допоможуть у вирішенні складних завдань, дозволять швидше справлятися з великою кількістю завдань одночасно та сприяють швидкій роботі системи. Такий ноутбук в основному застосовується для роботи, під час проведення презентацій та ділових зустрічей.
Ноутбук ігрового класу початкового рівня, який дозволить вам грати у прості шутери, гонки, стратегії та інші невибагливі ігри. У найпростіших іграх показник FPS буде на високому рівні, що забезпечить комфортну гру.
Окрім ігор ноутбук можна використовувати для роботи та іншого роду розваг - фільми, музика, перегляд фотографій. Такий ноутбук дозволить комфортно працювати у браузері з 20+ відчиненими вікнами, дивитися відео на Youtube у високій якості. Машина добре впорається з вимогливим ПЗ, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д. Цей ноутбук підійде любителям простих ігор, що не вимагають потужної відеокарти. Якщо ви не геймер, а зрідка запускаєте гру щоб убити час, за не вимогливими до заліза іграми, то він саме для Вас.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Ноутбук відмінно підходить для:
Офіс: великі документи Word, Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з більш ніж 20 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне не нижче FullHD+ 1440p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео на початковому рівні, IT Develop
Це сучасний ноутбук з гарною продуктивністю. Сукупність параметрів машини дозволяє використовувати її для роботи в офісах IT-компаній. Ноутбук може бути використаний різними тестувальниками для роботи з емуляторами, інструментами автоматизації, Front end- та Back end-розробниками, верстальниками тощо.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-1035G1 4(8)x3.60 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. |
| Внутрішня тактова частота | 1 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics G1 + NVIDIA GeForce MX330 (GDDR5 2048Mb) |
| Інші функції й особливості | Бюджетний ігровий |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2830795 |
| Клас | А |
| Код | ID543751 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | 10-е Ice Lake |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 666 |
- Ціна: 14 800 ₴







