Сумка для ноутбука 15.6 дюймів Tyruns B-216 чорна, ремінь через плече в комплекті

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043096
615 ₴
Показати оптові ціниTyruns B-216 - класична ділова сумка для надійного захисту ноутбуків з діагоналлю до 15,6 дюймів. Ідеально підійде як для повсякденної роботи і навчання, так і для відряджень і подорожей.
Усередині сумки передбачено два функціональних відділення.
-
Перше відділення - для розміщення ноутбука, воно має потовщені захисні стінки.
-
Друге відділення оснащене зручною кишенею-органайзером, у якій можна акуратно розмістити зарядні пристрої, мобільний телефон, ручки та інші повсякденні аксесуари.
На зовнішньому боці сумки розташована простора кишеня на блискавці з кишенею-органайзером, що забезпечує швидкий доступ до найпотрібніших дрібничок - навушників, ключів або карток.
Для зручності в подорожах на задній частині сумки передбачено ремінь-тримач, що дає змогу зафіксувати сумку на висувній ручці валізи, звільняючи руки та полегшуючи пересування.
У комплект також входить знімний регульований ремінь через плече, який можна відрегулювати під ваш зріст і стиль носіння - на плечі або через плече, забезпечуючи максимальний комфорт під час тривалого використання.
Сумка виконана з якісної тканини - оксфорд, високої щільності з водовідштовхувальним просоченням, тканина зносостійка, стійка до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 400 x 300 x 60 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 380 х 270 х 35 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Код | NM043096 |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 615 ₴







