Ноутбук HP OmniBook X Flip Laptop 16-be0003dx 16 FHD Ryzen 5 220/8GB LPDDR5/SSD 512 GB Б/У A++

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID552596
31 000 ₴
Показати оптові ціниБатарея 7 год. при середньому навантаженні, ємність 68Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 68 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Ryzen 5 220 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 7 ч. |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 740M |
| Інші функції й особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2879565 |
| Клас | A++ |
| Код | ID552596 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | Інше |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
| Тип відеопам'яті | системна |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Колір | Срібло |
| Частота пам'яті | 4 800 |
- Ціна: 31 000 ₴









