Ноутбук Lenovo Ideapad Slim 3 15.6 FHD IPS Athlon Silver 7120U 8GB DDR4 Nvme 512GB Б/У А+

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID539863
7 900 ₴
Показати оптові ціниБатарея 5 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 46Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 46 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Модель процесора | Athlon XP-M 1(1)x0.95 GHz |
| Тип процесора | AMD Athlon Silver |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 5 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 0.95 ГГц |
| Інші функції й особливості | Для навчання та роботи |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 |
| Картка | 2824129 |
| Клас | А + |
| Код | ID539863 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Операційна система | Win11 x64 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип відеопам'яті | системна |
| Тип диска | M.2 2280 |
- Ціна: 7 900 ₴






