Робоча станція HP Z240 i7-7700/16GB DDR4/512GB NVMe SSD/RX 580 8GB/Win10

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID459510
14 199 ₴
13 899 ₴
Показати оптові ціниi7-7700/16/512nvme/rx580 8gb/win10
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i7-7700 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Блок живлення | 400 W |
| Внутрішня тактова частота | 3600 ГГц |
| Картка | 2342499 |
| Код | ID459510 |
| Оптичний привод | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Виробник | HP (Hewlett Packard) |
- Ціна: 13 899 ₴


