МініПК Minisforum N40 Celeron N4020/4GB LPDDR4/eMMC 64GB/m.2 2242 0GB/HDMI/VGA/WiFi/Без OC

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM061540
2 500 ₴
Показати оптові ціниПК протестований і справний!
Короткі специфікації пристрою:
Модель: Minisforum N40
Форм-фактор: USFF
Покоління: G9.5
Слотів озу: LPDDR4
Слоти для накопичувачів: 1 x m.2 SATA 2242
Відеовиходи: 1 x VGA, 1 x HDMI
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MinisForum |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Celeron N4020 2(2)x2.80 GHz |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Внутрішня тактова частота | 2.8 ГГц |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics 600 |
| Код | NM061540 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Оптичний привод | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Типорозмір | USFF |
- Ціна: 2 500 ₴





