HP ProDesk 600 G3 MT Intel Core i5-7500/8GB DDR4/240GB SSD Гарантія 12 міс!

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM052330
6 499 ₴
Показати оптові ціниСучасний компактний системний блок Lenovo M710t на базі Intel Core i5-7500
Впорається з повсякденними офісними/домашніми/мультимедійними/навчальними завданнями
- 4-ядерний процесор Intel Core i5
- 8GB оперативної пам'яті DDR4 можлива комплектація від 4 до 64GB, всього 4 слоти під пам'ять
- швидкий накопичувач SSD 240GB можлива комплектація SSD від 120GB, HDD від 250GB, SSD + HDD
- материнська плата: Lenono B250
- блок живлення: Lenovo 180W
Повністю протестований і готовий до роботи!
< /FONT>
Стан: б/в, відмінний стан!
Гарантія:12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
-
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
-
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
-
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-7500 4(4)x3.80 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel Q270 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 250 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.8 ГГц |
| Код | NM052330 |
| Покоління процесора Intel | Caby Lake (Сідьме) |
- Ціна: 6 499 ₴


