Ноутбук ASUS TUF F15 FA507R 15.6 FHD IPS/Ryzen 7 6800H/GeForce RTX3050Ti, 4GB/16GB/SSD 512GB A-

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID398771
33 400 ₴
Показати оптові ціниБатарея 4:00 Година при середньому навантаженні, ємність 47Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів Сліди експлуатації у вигляді потертостей і подряпин на кришці. Оригінальне зу в комплекті.
Пристрій оснащений дисплеєм із частотою оновлення 144 Гц. Це вдвічі вище, ніж у стандартного дисплея, що забезпечує більш плавне відображення об'єктів, що рухаються. При швидкому русі об'єктів на екрані стандартного дисплея може виникати розмиття зображення. Дисплей із частотою оновлення 144 Гц дозволяє значно знизити цей ефект розмиття.


Має високопродуктивний процесор, з досить значними характеристиками, може бути використаний для широкого спектру завдань, які вимагають потужних обчислювальних ресурсів та графічної обробки. Ось кілька областей, де ви можете використовувати такий пристрій:
Професійна графіка та дизайн, наукові та інженерні обчислення, ррозробка програмного забезпечення та програмування.
Запуск віртуальних машин та розгортання тестових оточень для роботи з різними операційними системами або середовищами.
Обробка даних та аналітика, відео- та аудіовиробництво
Інтенсивні завдання в офісі: Великі таблиці, складні презентації та багатозадачність можуть бути більш ефективними на високопродуктивних пристроях.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
- Ноутбук підготовлений з дотриманням стандартів підготовки компанії.
- Ми надаємо гарантію на всі ноутбуки на термін 6-12 місяців, з можливістю розширення до 12 та 36 місяців.
- При несправності ноутбука ми оперативно вирішуємо питання ремонту в нашій майстерні від 1 до 6 днів, за потреби надаємо клієнту підмінний фонд на час ремонту.
- Навіть після закінчення гарантійного терміну ми надаємо всіляку підтримку своїм клієнтам, а також знижки на післягарантійне обслуговування.
Наші покупці можуть скористатися послугою trade-in – якщо з якихось причин ноутбук вам не підійшов або вже не потрібен, ви можете обміняти його на інший, на спеціальних умовах*.
*Надаємо ноутбуки в оренду, з супроводом спеціаліста та без.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 47 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Ryzen 7 6800H 8(16)x4.70 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 4:00 Час |
| Графічний чипсет | AMD Radeon Graphics+nVidiaGeForce RTX3050Ti (GDDR6 4096Mb) |
| Інші функції й особливості | Геймерський |
| Картка | 2025952 |
| Клас | A |
| Код | ID398771 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Home License |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора Intel | AMD Ryzen |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип процесора | Ryzen 7 |
- Ціна: 33 400 ₴








