Комп'ютер g7 Fujitsu Esprimo D757 SFF Intel i5-6500/ DDR4 8GB/ SSD 240GB Гар.12міс!

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM052332
6 199 ₴
Показати оптові ціниПовноформатний комп'ютер Fujitsu Esprimo D757 SFF на базі 4-ядерного процесора Intel i5 6го покоління з інтегрованою відеокартою Intel HD 630
Підходить для офісних/домашніх/мультимедійних/мультимедійних завдань, навчання, навчання>.
- 4-ядерний процесор Intel Core i5-6500
Протестований і повністю підготовлений до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!>.
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
.
-
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
.
-
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
.
-
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6500 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 ГГц |
| Код | NM052332 |
| Покоління процесора Intel | Skylake (шорстке) |
| Тип настільного ПК | Компактний Desktop |
| Типорозмір | SFF |
| Чипсет | Intel Q250 |
- Ціна: 6 199 ₴




