Комп'ютер FM2+ HP EliteDesk 705 g2 MT AMD A10-8750B/AMD Radeon R7/DDR3 8GB/SSD 120 GB бу Гар.12міс!

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM044076
2 943 ₴
Показати оптові ціниКомп'ютер HP EliteDesk 705 на базі 4-ядерного процесора AMD продуктивною інтегрованою відеокартою AMD Radeon R7
Доступне рішення для повсякденних офісних, домашніх, простих мультимедійних завдань, навчання, а так для ігор. За рахунок продуктивної вбудованої відеокарти підійде для багатьох онлайн ігор.
- 4-ядерний процесор AMD A10-8750B
- 8GB оперативної пам'яті DDR3
- швидкий накопичувач SSD 120GB
Протестований і підготовлений до роботи!
Стан: бу
Гарантія: 12 міс.
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
-
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
-
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
-
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі "Викуп ноутбуків та пк"
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD A10-8750B |
| Тип процесора | A10 |
| Чіпсет | AMD A78 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Radeon R7 |
| Код | NM044076 |
- Ціна: 2 943 ₴




