Barebone (тушка) G4 Fujitsu Esprimo P920 MT I5 4GEN/0/0 клас B

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM049576
2 244 ₴
Показати оптові ціниОПТ/ГУРТ!
Barebone (тушка) LGA1150 на базі Intel Core i5-4590
Перевірена, продута, в хорошому стані!
Клас B - можуть бути помітні подряпини, потертості, сколи. Функціональних дефектів немає!
- Intel Core i5-4590 4 ядра/4 потоки 3.3-3.7Ghz
- 4 слоти оперативної пам'яті DDR3
- Intel Q87 Chipset
- Блок живлення: 280 watts, 85% PSU
Без оперативної пам'яті та накопичувача.
Замовлення від 2 штук. При замовленні від 10 одиниць ціни договірні - звертайтесь до чат-бота до менеджера.
Barebone (тушка)
Перевірена, продута, в робочому стані.
Без ОЗУ, НАКОПИВАЧА.
У комплекті тільки ПК, без кабелю живлення.
При замовленні від 10 звертайтесь до чат-бота до менеджера за індивідуальною пропозицією.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 0 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 0 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 ГГц |
| Клас | B |
| Код | NM049576 |
| Обсяг пам'яті | 0 GB |
| Чипсет | Intel Q87 |
- Ціна: 2 244 ₴



