Чохол для ноутбука 13 дюймів Wigerson 0417-В, чорний

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043932
250 ₴
Показати оптові ціниВсередині є одне відділення з м'якою плюшевою підкладкою, яка захищає ноутбук від подряпин, ударів та інших пошкоджень під час транспортування. Зовні чохла є кишеню на блискавці для зберігання дрібних аксесуарів.
Виконаний з тканини оксфорд, зносостійкої та стійкої до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 330 x 220 x 25 мм
-
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 320 x 210 x 20 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 210 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 320 мм |
| Код | NM043932 |
- Ціна: 250 ₴



