Сумка для ноутбука 15.6 дюймів 9013-KH, хакі #

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043931
569 ₴
Показати оптові ціниСумка 9013-KH призначена для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6 дюймів. Проста і водночас стильна сумка. Вона ідеально підходить для ділових людей, студентів та всіх, хто хоче комфортно та безпечно носити свій ноутбук.
У сумці два відділення, що дозволяє зручно організувати ваші речі. В основному відділенні є місце для ноутбука 15,6 дюйма, а також для документів, книг та іншого приладдя. У додатковому відділенні можна зберігати зарядний пристрій, мишу, канцелярські товари та інші аксесуари. Усередині відділення оснащені м'якою підкладкою, яка забезпечує надійний захист вашого пристрою від подряпин та ударів. Є зовнішня кишеня на блискавці для швидкого доступу до часто використовуваних предметів, таких як телефон, ключі або гаманець.
Сумка має знімний регульований плечовий ремінь та ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Виконана з тканини оксфорд, яка відрізняється зносостійкістю та стійкістю до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 420 x 295 x 55 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 410 x 280 x 50 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 410 мм |
| Код | NM043931 |
- Ціна: 569 ₴






