Сумка для ноутбука 14 дюймів Tyruns Slim 223-P, рожева #

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043095
399 ₴
Показати оптові ціниСумка Tyruns Slim 223-P призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це тонка, стильна сумка.
Основне відділення виконане з плюшу, а конструкція застібки розроблена таким чином, що не дозволить при відкритті та закритті блискавки подряпати Ваш ноутбук.
Крім основного відділення є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів, на задній стороні сумки – ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Сумка виконана з тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 360 х 260 х 30 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 350 х 255 х 25 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 350 мм |
| Код | NM043095 |
- Ціна: 399 ₴





