Сумка для ноутбука 14 дюймів MeiTian S762-b, бежева

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM045087
799 ₴
Показати оптові ціниСумка MeiTian S762-B - це стильне і практичне рішення для тих, хто цінує легкість, елегантність і функціональність у повсякденному житті. Модель для ноутбуків з діагоналлю до 14 дюймів. Ідеально підійде для офісу, робочих зустрічей, ділових поїздок і щоденного використання.
Сумка відрізняється продуманою внутрішньою організацією. Усередині передбачені два відділення.
-
Перше - призначене для ноутбука й оснащене протиударною повітряною подушкою, яка надійно захищає техніку від вібрацій і випадкових ударів.
-
Друге - відмінно підійде для документів, журналів, блокнотів та інших паперів.
Для зручності в подорожах на задній стороні сумки передбачений ремінь-тримач, що дозволяє зафіксувати сумку на телескопічній ручці валізи. Це особливо актуально для відряджень і перельотів - звільняє руки і робить переміщення більш комфортним.
У комплект входить знімний регульований ремінь через плече, який можна відрегулювати по довжині під себе. Можна носити як на плечі, так і через плече - все для вашої зручності.Сумка виконана з високоякісної тканини нейлон з водовідштовхувальним просоченням, ця тканина зносостійка, стійка до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 385х 285 х 70 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 370 х 270 х 30 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM045087 |
- Ціна: 799 ₴







