Сумка для ноутбука 14 дюймів FOPATI 9019-BR, коричнева

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043982
625 ₴
Показати оптові ціниСумка FOPATI 9019-BR призначена для ноутбуків з діагоналлю екрану до 14 дюймів. Ця стильна модель, розроблена для зручного та безпечного перенесення вашого пристрою, стане ідеальним вибором для повсякденного використання, подорожей та відряджень.
Всередині сумки розташовані два відділення: одне з них призначене для вашого ноутбука, воно обладнане м'якими та ущільненими стінками для надійного захисту пристрою від ударів та пошкоджень під час транспортування. Друге відділення призначене для зберігання документів, аксесуарів та інших необхідних речей.
На лицьовій стороні сумки є зовнішня кишеня на блискавці з кишенями-органейзерами, які забезпечують швидкий доступ до ключів, мобільного телефону, кабелів та інших дрібних аксесуарів.
Сумка має знімний регульований ремінь на плечі і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісного нейлону.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ):
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM043982 |
- Ціна: 625 ₴






