Сумка для ноутбука 14 дюймів CYMJHJ 1518-G, темно-сірий

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043980
625 ₴
Показати оптові ціниСумка CYMJHJ 1518-G призначена для ноутбуків з діагоналлю екрана до 14-15 дюймів.
Це стильна та класична модель зі зручним плануванням, що дозволяє розмістити всі необхідні речі. Основне відділення розділене на два відділи: один призначений для ноутбука і має потовщені стінки для кращого захисту, а другий призначений для документів та аксесуарів.
Для зручності є дві зовнішні кишені на блискавці: одна велика з органайзером усередині, друга - менша для різних аксесуарів.
Сумка має знімний регульований ремінь на плечі і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісного нейлону з водовідштовхувальним просоченням.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 385 х 280 х 70 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 370 х 270 х 40 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM043980 |
- Ціна: 625 ₴







