Рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів Vigson 2063-B, чорний, водовідштовхувальне просочення #

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM053455
795 ₴
Показати оптові ціниРюкзак Vigson 2063-В - це ідеальне поєднання стилю та функціональності, яке зробить його незамінним супутником як для роботи, так і для прогулянок містом.
На зовнішній стороні рюкзака розташовані дві компактні кишені на блискавці для зберігання дрібних аксесуарів, таких як ключі або зарядний пристрій. Також передбачені дві бічні кишені, що ідеально підходять для пляшки води, термоса або парасольки.
Усередині знаходиться просторе основне відділення, яке легко вміщує ноутбук з діагоналлю до 15,6 дюйма, книги, документи та інші необхідні речі. Додатково передбачена невелика кишеня на блискавці для дрібниць та окрема кишеня з потовщеними стінками, в якій поміститься тонкий ноутбук до 14 дюймів або планшет. На фото в цій кишені - ноутбук HP EliteBook 840 G6 (14").
Регульовані лямки з тканини, що дихають, забезпечують комфорт навіть при тривалому носінні, дозволяючи почуватися зручно в будь-якій ситуації.
Матеріал: високоякісний нейлон з водовідштовхувальним просоченням.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 290 х 440 х 140 мм
-
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 280 х 420 х 130 мм
-
Внутрішні розміри кишені (ШхВхГ): 250 х 330 х 20 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM053455 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 795 ₴







