Рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів Vigson 1678-G, сірий, водовідштовхувальне просочення #

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM053458
689 ₴
659 ₴
Показати оптові ціниРюкзак Vigson 1678-G – стильне та функціональне рішення для сучасних активних людей. Лаконічний дизайн та продумана організація простору роблять його ідеальним для повсякденного використання.
Зовні розташовані дві кишені на блискавці, зручні для зберігання дрібниць – ключів, карт чи смартфона. Також передбачені бічні кишені, що ідеально підходять для пляшки з водою, термоса або парасольки.
Усередині знаходиться просторе відділення, а також окремий відсік для ноутбука. Для дрібних аксесуарів передбачено дві додаткові кишені, що допомагає підтримувати порядок.
Регульовані лямки з дихаючого матеріалу забезпечують комфортне носіння протягом дня.
Матеріал: водонепроникний нейлон преміальної якості.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 300 x 440 x 160 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 290 х 430 х 150 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 280 х 430 х 25 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM053458 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 659 ₴







