Рюкзак для ноутбука 14 дюймів Feisha 7729G сірий # сірий

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM045820
699 ₴
Показати оптові ціниРюкзак Feisha 7729G призначений для ноутбука до 14-15 дюймів. Має універсальний стильний класичний дизайн, який підійде будь-якому образу.
Всередині два відділення: одне з них призначене для ноутбука, забезпечує безпечне та надійне його розміщення, а друге — для особистих речей та аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці для швидкого доступу до дрібних предметів, а також дві бічні кишені для пляшки, парасольки або інших необхідних речей. Крім того, в бічній частині рюкзака є вихід для USB-проводу
Рюкзак має регульовані ремені для зручного носіння на спині.
Виготовлений з якісної тканини - оксфорд, високої щільності, зносостійкої, стійкої до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 300 x 410 x 130 мм
-
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 290 x 400 x 125 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 260 х 395 х 25 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 395 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Код | NM045820 |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 699 ₴








