Міні ПК g6-7 USFF Lenovo ThinkCentre M900 Tiny i3-6100T/Q170/RAM 8 GB/SSD 240GB/2*DP/зовніш.БП бу

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM052050
4 700 ₴
4 670 ₴
Показати оптові ціниПК протестований і справний!
Блок живлення в комплекті.
Операційна система вже встановлена.
Також є можливість укомплектувати Міні ПК Wifi модулем за додаткову плату
Краткі специфікації пристрою:
Краткі специфікації пристрою:
Модель: Lenovo ThinkCentre M900
Форм-фактор: USFF
Підтримка поколінь: g6
Сокет: s1151
Чіпсет: Q170
Слотів озу: 2*DDR4 SD
Слоти для накопичувачів: 1*2.5 SATA
Відеовиходи: 2*DP (опціонально бувають VGA\COM)
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Блок живлення | 65 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.2 ГГц |
| Код | NM052050 |
| Модель процесора | Intel Core i3-6100T |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Типорозмір | USFF |
| Частота пам'яті | 2400 |
| Чипсет | Intel Q170 |
- Ціна: 4 670 ₴





