Міський рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів MAHOD 2171-P, світло-бузковий #

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043099
850 ₴
Показати оптові ціниМіський рюкзак MAHOD 2171-P призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він чудово підійде для повсякденного використання, подорожей, роботи, навчання. Всередині відділення великої ємності з розумним плануванням: окрема кишеня для ноутбука з протиударною повітряною подушкою, для кращого захисту ноутбука та кишені для аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. З заднього боку рюкзака ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Лямки рюкзака виконані з тканини, що дихає, регулюються по висоті.
Рюкзак виготовлений з нейлону, високої щільності з водовідштовхувальним просоченням, тканина зносостійка, стійка до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 275х 415 х 100 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 270 х 395 х 30 мм
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM043099 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 850 ₴








