Міський рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів Feisha 9399-G, сіро-блакитний #

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039728
560 ₴
Показати оптові ціниМіський рюкзак Feisha 9399-G призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він відмінно підійде для повсякденного використання та подорожей. Всередині відділення великої ємності з розумним плануванням: окрема кишеня для ноутбука, кишеня органайзер та кишеня для аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. З заднього боку рюкзака є невелика кишеня на блискавці для телефону, гаманця.
Лямки рюкзака виконані з дихаючої тканини, регулюються по висоті.
Рюкзак виготовлений з поліестеру
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 310 х 440 х 150 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 280 х 400 х 30 мм
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM039728 |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 560 ₴





