Робоча станція HP Z230 SFF Workstation Xeon E3-1245 v3/ C226/ 16GB DDR3/SSD 240GB продам Гарантія!

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID367392
4 799 ₴
Показати оптові ціниe3-1245 v3/16/240
Робоча станція HP Z230 SFF Workstation на базі 4-ядерного процесора Intel Xeon E3-1245 V3
- 4-ядерний процесор Intel Xeon E3-1245 V3
- 16GB оперативної пам'яті DDR3 можлива комплектація від 4 до 32GB, всього 4 слоти під пам'ять
- швидкий накопичувач SSD 240GB можлива комплектація HDD від 250GB, SSD від 120GB, SSD+HDD одночасно
- материнська плата: HP Z230 чіпсет Intel C226
- графічний адаптер: Intel® HD Graphics P4600
- блок живлення: HP SFF&80+240W
Повністю протестований і готовий до роботи!
< /FONT>
Гарантія 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!
< /FONT>
Придбавши у нас системний блок ви отримуєте:
-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
-
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
-
Знижки на післягарантійне обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
-
Можливість скористатися послугою trade-in, детально в розділі Викуп ноутбуків та пк"
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Xeon |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 240 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 ГГц |
| Картка | 1884355 |
| Код | ID367392 |
| Типорозмір | SFF |
| Частота пам'яті | 1600 |
| Чипсет | Intel C226 |
- Ціна: 4 799 ₴

