Робоча станція Dell Precision Tower 3610 Intel Xeon E5-2697 v2/32GB DDR3/SSD240/HDD 500GB/Quadro K4000

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID367372
10 499 ₴
Показати оптові ціниРобоча станція Dell Precision Tower 3610 на базі 12-ядерного процесора Intel Xeon E5-2697 V2
- 12-ядерний процесор Intel Xeon E5-2697 V2
- 32GB оперативної пам'яті DDR3 Registered Вможлива комплектація від 4 до 128GB, всього 8 слотів під пам'ять
- швидкий накопичувач SSD 240GB + HDD 500GB. Вможлива комплектація HDD від 250GB, SSD від 120GB, SSD+HDD одночасно
- материнська плата: Dell Precision 3610 чіпсет Intel C602
- графічний адаптер: Nvidia Quadro K4000 3GB DDR5
- блок живлення: Dell 685W
Повністю протестований і готовий до роботи!
>
Гарантія 12 місяців!
Можливе зміна комплектації під Ваші вимоги!"
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!
Купуючи в нас системний блок, ви отримуєте:
.-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
.
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
.
-
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
.
-
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну.
.
-
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип процесора | Xeon |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 685 W |
| Внутрішня тактова частота | 2.7 ГГц |
| Графічний чипсет | Nvidia Quadro K4000 |
| Картка | 2003158 |
| Клас | А |
| Код | ID367372 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 |
| Чипсет | Intel C602 |
- Ціна: 10 499 ₴




